O B S
centered image

دربـاره ما

در شبکه ما زندگی کنید

اهداف استراتژیک

ارائه خدمات زیرساخت و سرویس های ارزش افزوده با کیفیت برتر

چشم انداز

تجهیز شدن به فناوری های روز دنیا، تولید محصولات و خدمات جدید

منشور اخلاقی

پایبندی به ارزش های اخلاقی در ارتباطات و تعاملات فردی و سازمانی

۲۲ سال پیش فعالیت خود را با شعار “در شبکه ما زندگی کنید” آغاز نمودیم که ۱۲ سال با نام گروه شرکتهای آشنا خدمات زیرساختی و توسعه پلتفرم های جامع شکل گرفت و در ده سال اخیر نیز تحت عنوان گروه شرکتهای وسنی، تمرکز خود را بر ایجاد چرخه کامل زنجیره ارزش خدمات و محصولات دانش بنیان در تقاطع دو صنعت برودکست (پخش فراگیر تلویزیونی) و برودبند (پهن باند) قرار داده ایم. در حال حاضر ۵ شرکت ثبت شده با تمرکز بر حوزه فعالیت داخل کشور و دو شرکت در حال ثبت برای تکمیل زنجیره تجاری سازی محصولات و خدمات در خارج از مرزهای کشور عزیزمان ایران عضو گروه شرکتهای وسنی می باشند.

فرهنگ سازمانی ما، محیط کاری ما را به عرصه‌ای برای کارآفرینی و خلاقیت تبدیل کرده تا سرمایه‌ی ارزشمند انسانی گروه شرکت های وسنی را در کنار یکدیگر نگه‌ دارد لذا تعهد به تجربه‌های کسب شده پیشین و تلاش برای کسب نوآوری‌های جدید باعث پیشروی و تمایز ماست . ما در مجموعه خود در تلاشیم تا افراد بتوانند هر روز یاد بگیرند و پیشرفت کنند البته به این موضوع پایبندیم که خلاقیت در انجام متفاوت کارهاست به گونه‌ای که نتیجه نهایی را به بهترین شکل میسر و ممکن سازد و در این راه آموزش و یادگیری از ارزش‌های واقعی ماست. اتفاق و آزادی عمل در مجموعه ما به همه افراد داده شده تا از ایده و فکرهای کارکنان به عمل و نتیجه برسیم و تلاش کرده‌ایم تا با توسعه مشارکت و حفظ کرامت انسانی همکاران از طریق ایجاد بسترهای لازم و تدوین آیین نامه به رشد هر چه بیشتر همکاران خود دست یابیم.

مزایای همکاری با ما

بهترین راه کسب اعتماد به نفس برای ما انجام کار در محیطی است که در آن احساس امنیت و آسایش کنیم... با همکاری با گروه ما با یک تیر چند نشان بزنید:

بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی

استتفاده از تسهیلات بانکی

امکان تبدیل و کسر خدمت سربازی در صورت احراز شرایط وجود دارد. (امریه سربازی شرکت های دانش بنیان)

همکاری با نیروهای متخصص و جوان

تجربه مسیرهای شغلی رو به رشد

بکارگیری تکنولوژی های روز در تمامی زمینه فعالیت شرکت از جمله موضوعات فنی و نرم افزاری

آموزش مستمر درون سازمانی با هدف توسعه فردی همکاران

اسکرول کنید